Categorieën

Sloepenmarkt
Blijf op de hoogte

Meld u nu aan voor de updates en mis nooit de nieuwste items!


* verplichte velden

Al een account?

Sloep te koop: Primeur 715 Tender uit 2021 voor 37.900 euro

26 augustus 2026 Havenmeester Online Sloepenmarkt 0

Bij DaVinci Yachts in het Friese Heeg staat een verzorgde Primeur 715 Tender uit 2021 te koop. Deze comfortabele tendersloep voor maximaal acht personen wordt aangeboden voor 37.900 euro inclusief btw en is voorzien van een fraai afwerkingspakket. Een aantrekkelijke optie voor wie op zoek is naar een sportieve, veelzijdige dagsloep.

Sportieve tendersloep met comfort

De Primeur 715 Tender combineert functionaliteit met een stijlvolle uitstraling. De sloep heeft een lengte van zeven meter en een breedte van 2,50 meter en biedt plaats aan acht tot tien personen. Kenmerkend zijn de kabelaring rondom en de multifunctionele zijbakken, die extra bergruimte en gebruiksgemak opleveren.

Het zwemplateau met elegante rvs-stootlijst geeft gemakkelijk toegang tot het water, ideaal voor een frisse duik of watersport. Dankzij de diepe, veilige kuip met hoge rugleuningen zit je comfortabel en beschut, ook tijdens wat langere tochten. De ronde zit is eenvoudig om te bouwen tot een royaal zonnedek.

Vaareigenschappen en motorisering

De 715 Tender is gebaseerd op het robuuste onderwaterschip van de Primeur 710, met een diepe romp die zorgt voor een stabiele en veilige vaart. Dit exemplaar is uitgerust met een Yamaha F30-buitenboordmotor van 30 pk, weggewerkt in een bun. In combinatie met de aanwezige boegschroef maakt dat het manoeuvreren in de haven bijzonder eenvoudig.

Met dit vermogen is de sloep vooral een comfortabele verdringer voor ontspannen dagtochten; de fabrikant levert de 715 overigens met motoropties tot 100 pk voor wie meer prestaties zoekt. Voor rustig cruisen over binnenwateren is de 30 pk-motor doorgaans ruim voldoende en bovendien zuinig.

Compleet uitgerust

De boot is aantrekkelijk uitgevoerd met Finteak, een onderhoudsvriendelijke dekbekleding, en een rvs-railingpakket met railing op de console. De kussenset Diamante Otono is gewatteerd, met een extra bunkussen op het achterdek. Ook het Exclusive Pakket is aanwezig: een zonnedek met kussens, een tafel met uitneembare tafelpoot, navigatieverlichting en een motorslot.

Daarmee is deze Primeur 715 Tender in feite instapklaar. De verzorgde staat en de complete uitrusting maken de sloep geschikt voor direct vaarplezier, zonder dat er nog veel aan hoeft te gebeuren.

Over het merk Primeur

Primeur is een Nederlands merk dat bekendstaat om zijn sportieve tenders en sloepen met een diepe romp en nette afwerking. Het aanbod loopt uiteen van compacte modellen van rond de vijf meter tot ruimere tenders zoals de 715. De sloepen worden via een landelijk dealernetwerk verkocht, waardoor vergelijkbare modellen op meerdere plekken in het land te bekijken zijn.

Populaire, goed onderhouden tenders als deze vinden doorgaans vlot een nieuwe eigenaar. Dit exemplaar wordt aangeboden door DaVinci Yachts in Heeg, een gerenommeerd watersportbedrijf in het Friese merengebied. De volledige advertentie met alle foto's en gegevens is te bekijken via onderstaande link.

Een tendersloep als deze is bij uitstek geschikt voor het Friese merengebied waar de boot ligt, maar voelt zich net zo goed thuis op de Randmeren, de Loosdrechtse Plassen of het rustige binnenwater elders in het land. De combinatie van een vlotte tender met het comfort van een sloep maakt het model breed inzetbaar, van een middagje zwemmen met het gezin tot een ontspannen tocht met vrienden. Dankzij de vlotte lijnen en het complete uitrustingsniveau blijft de 715 Tender ook bij doorverkoop doorgaans goed in trek.

Bekijk de advertentie op Botentekoop.nl.

Bron: Botentekoop.nl

Foto: DaVinci Yachts / Botentekoop.nl

Reacties 0

Log in om een comment te kunnen plaatsen